Pogotowie kanalizacyjne – Kraków

Pogotowie wodno-kanalizacyjne w Krakowie

W ofercie naszej firmy znajdują się usługi m.in. z zakresu przepychania i udrażniania rur, zarówno metodą mechaniczną, jak i również hydrodynamiczną lub chemiczną. Nasze pogotowie kanalizacyjne wykonuje swoją pracę, na terenie Krakowa i jego okolic, gdzie gwarantujemy szybki dojazd i atrakcyjną ofertę cenową. W szczególności trudnimy się świadczeniem usług dla takich podmiotów, jak firmy i spółdzielnie mieszkaniowe.

Zajmujemy się udrażnianiem rur kanalizacyjnych np. za pomocą sprężyn elektrycznych  w kuchniach, łazienkach, pionach, poziomach, WC i zlewozmywakach. W naszej ofercie posiadamy również usługę przepychania rur na zewnątrz w konfiguracjach: budynek-szambo, albo budynek-studzienka.

Pogotowie kanalizacyjne Kraków

Niedrożność rur w budynkach, z których kanalizacji korzysta wiele osób może stać się poważnym zmartwieniem i problemem, którego nie da się samodzielnie rozwiązać. Szczególnie wtedy, gdy nie wiadomo jaka przyczyna spowodowała zatkanie i w jakim stopniu wpływa ona na dalsze funkcjonowanie systemu wodno-kanalizacyjnego. W takich sytuacjach warto skorzystać z pogotowia kanalizacyjnego w Krakowie, którego pracownicy nie tylko dysponują bogatym doświadczeniem i wiedzą w tej dziedzinie, ale również posiadają niezbędny sprzęt, który pozwoli na szybie usuniecie usterki.

Zatkanie może zdarzyć się niemal w każdym miejscu w budynku, może to być m.in. zlew w pomieszczeniu kuchennym, albo umywalka, czy WC w łazience. W większości przypadków są to nagromadzone złogi, niekiedy pojawiające się z czasem jak np. kamień lub takie, które dostały się do rur przypadkiem np. chusteczki, resztki jedzenia itp., które nie są w żaden sposób możliwe do zdiagnozowania, dla osób zarządzających budynkami, a w dodatku mogą zapchać rury, powodując stały brak przepływu.

Niestety bardzo dużo firm i innych podmiotów, za wszelką cenę stara się oczyścić rury samodzielnie i za pomocą domowych sposobów, które o ile w małych przydomowych systemach kanalizacyjnych mogą się sprawdzić, to o tyle w ogromnych układach kanalizacji, które najczęściej wykorzystywane są w budownictwie przemysłowym, nie mają racji bytu. Najczęściej do odpływów wlewane zostają różnego rodzaju płyny, granulaty i inne preparaty chemiczne. Warto jednak pamiętać, że wszelkiego rodzaju samodzielne próby przepychania rur, zarówno za pomocą żrących substancji, jak i te mechaniczne, mogą wiązać się z bardzo dużym ryzykiem, np. wsypanie zbyt dużej ilości granulatu, wskutek czego rury mogą ulec uszkodzeniu, albo nadmiar tego środka może powodować skamienienie wewnątrz układu rur, co spowoduje jeszcze większe zatkanie.

Udrażnianie rur przez doświadczonych fachowców

Najlepszym pomysłem w sytuacji niedrożności rur, jest wezwanie odpowiedniego pogotowia wodno-kanalizacyjnego, które za pomocą specjalistycznego sprzętu i swojej wiedzy, oczyści rury z zanieczyszczeń w skuteczny i bezpieczny sposób.

W przypadku czyszczenia kanalizacji za pomocą metody mechanicznej, używane są profesjonalne urządzenia elektryczne, dzięki którym jest możliwe poprowadzenie sprężyny z dużą siłą. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod, dzięki której można z łatwością usunąć powstałe złogi, a także skutecznie oczyścić rury.

Udrażnianie kanalizacji

Do udrożnienia kanalizacji najczęściej stosuje się metodę ciśnieniową. Dzięki niej, możliwe jest czyszczenie rur i systemu kanalizacji znajdującego się na zewnątrz budynku. W tej metodzie wykorzystywany jest przepływ wody, która wtłaczana jest pod ciśnieniem. Strumień wody, wypływający z węża pod wysokim ciśnieniem, sprawia, że kanalizacja może być oczyszczona nawet z kamienia i innych zanieczyszczeń i złogów, które pokrywają wewnętrzne ściany rur. Jest to jedna z najnowszych i polecanych metod, przez wielu specjalistów. A ponadto jest niezwykle ekologiczna i przyjazna dla środowiska, ponieważ nie stosuje się w niej żadnych żrących substancji chemicznych. Nasze pogotowie wodno-kanalizacyjne w Krakowie jest dostępne dla klientów korzystających z naszych usług 24h/7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami by zamówić pogotowie wodno-kanalizacyjne w Krakowie i okolicy.

Nasz telefon: 733 966 922