Bateria umywalkowa bezdotykowa ORAS 6334F

Bezdotykowa bateria umywalkowa

Urządzając łazienkę, nie sposób pominąć etapu wybierania urządzeń sanitarnych. Bateria umywalkowa jest jednym z elementów, których nie może zabraknąć w twojej łazience! Szukasz baterii w eleganckim i jednocześnie nowoczesnym stylu? W takim razie bateria umywalkowa bezdotykowa ORAS 6334F będzie dla doskonałym wyborem. Co wyróżnia ten konkretny model?

Prezentowana bateria umywalkowa bezdotykowa ORAS posiada zawór mieszający oraz uchwyt regulujący temperaturę. Wylewka ma długość 12 cm. Wygodnym rozwiązaniem jest Autofocus sensor, dzięki któremu bateria może zostać zainstalowana bez jakiejkolwiek regulacji. Bateria umywalkowa bezdotykowa wyposażona jest w filtry siatkowe oraz zawory zwrotne. Regulator przepływu (6l/min) umożliwia zużywanie niewielkich ilości wody, dzięki czemu korzystanie z baterii jest ekologiczne i ekonomiczne. Bateria umywalkowa jest zasilana elektrycznie, z oddzielnego zasilacza sieciowego o napięciu 12V.

bezdotykowa bateria umywalkowa

Bateria umywalkowa bezdotykowa ORAS 6334F – charakterystyka

Bateria umywalkowa bezdotykowa ORAS 6334F umożliwia ustawienie oprogramowania. Maksymalny czas przepływu może wynosić 2 minuty. Opóźnienie zamknięcia odbywa się z dokładnością do  2 s ± 1 s. Jeżeli chodzi o parametry techniczne to bateria umywalkowa bezdotykowa ORAS umożliwia ustawienie maksymalnej temperatury wody na 70°C. Ciśnienie robocze waha się w przedziale 100 – 1000 kPa. Bateria jest wyposażona w standardowy aerator, elastyczne wężyki, sensor z autofokusem, zawór solenoidalny, uchwyt regulacji temperatury, zaworki zwrotne i filtry siatkowe. Całość jest w kolorze chromu.

Tego rodzaju bateria sprawdzi się w każdej łazience. Jest elegancka i minimalistyczna, dzięki czemu będzie pasować do pomieszczenia urządzonego w dowolnym stylu. Bateria umywalkowa to wbrew pozorom bardzo istotny element wystroju. Nie sposób nie zwrócić na niego uwagi, dlatego warto zadbać o to, żeby był on dobrze dopasowany do reszty aranżacji. Bateria umywalkowa bezdotykowa to rozwiązanie, które umożliwia utrzymanie najwyższych standardów higienicznych. Brak konieczności dotykania baterii podczas korzystania z niej, niweluje możliwość np. zarażenia się czymś od pozostałych domowników lub od gości. Wystarczy bowiem, że ktoś kichnie podczas mycia rąk i niedokładnie je potem domyje.

bateria umywalkowa

Obejrzyj na żywo w naszym sklepie stacjonarnym

Chromowana bateria to klasyczne rozwiązanie, które zawsze wygląda dobrze. Prezentowana bateria umywalkowa będzie pasować do łazienki urządzonej w dowolnych kolorach. Smukły, minimalistyczny kształt sprawia, że bateria doskonale będzie się komponować z pozostałymi urządzeniami umieszczonymi w łazience.


Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-17:00

Znajdziesz nas:
os. Bohaterów Września 39, 31-621 Kraków obok banku PKO
tel: 570 860 336
e-mail: sklep@stanley-fib.pl