Grzejniki łazienkowe nierdzewne w Krakowie

Grzejniki łazienkowe nierdzewne cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. To wszystko za sprawą wysokiej jakości materiału, czyli nierdzewnej stali, która jest bardzo odporna na wilgoć, korozję oraz wysokie temperatury. Grzejnik nierdzewny doskonale sprawdzi się w łazience i będzie dobrze się prezentował przez długie lata użytkowania.

Zalety grzejników łazienkowych

Główne zalety grzejników łazienkowych nierdzewnych to wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozję i wysokie temperatury. Swoją wytrzymałość zawdzięczają stali nierdzewnej, którą nie trzeba dodatkowo wzmacniać. Bardzo łatwo taki grzejnik utrzymać w czystości i sterylizacji. Dobrze pielęgnowana stal nierdzewna będzie długo wyglądała jak nowa. Mocowanie grzejników nierdzewnych do ściany zostało opracowane zgodnie z najnowszymi trendami projektowymi.

Grzejniki ze stali nierdzewnej bardzo rzadko wymagają konserwacji. Zwykle potrzebna jest ona tylko w wyjątkowych przypadkach. Największą popularnością cieszą się grzejniki łazienkowe nierdzewne drabinkowe oraz nowoczesne o charakterze dekoracyjnym. Jeśli chodzi o rodzaj powierzchni, wyróżniamy stal polerowaną oraz szlifowaną. Ta pierwsza wyróżnia się gładkością oraz subtelnym połyskiem a druga matową warstwą.

grzejniki łazienkowe nierdzewne
grzejniki łazienkowe Kraków

Gdzie kupić takie grzejniki łazienkowe nierdzewne w Krakowie

Jeśli interesuję Cię grzejnik ze stali nierdzewnej polerowanej na wysoki połysk, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w sklepie. Nasze kaloryfery dzięki estetycznemu wyglądowi, ciekawym wzorom i łatwości w czyszczeniu znajdą zastosowanie w każdej łazience. Nasza firma oferuje grzejniki łazienkowe nierdzewne w Krakowie, które zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Zapewnia ona lśniący połysk, trwałość powłoki i wytrzymałość przez lata.

Grzejniki nierdzewne z naszej oferty są odporne na bardzo wysokie temperatury. Bez problemu jesteś w stanie szybko wysuszyć ręczniki i inne mokre rzeczy. Do naszych kaloryferów można zakupić dodatkowe akcesoria takie jak grzałki czy termostaty.


Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-17:00

Znajdziesz nas:
os. Bohaterów Września 39, 31-621 Kraków obok banku PKO
tel: 570 860 336
e-mail: sklep@stanley-fib.pl