Kolano zgrzewane SIGMA-LI

Zgrzewanie w procesie remontu

Każdy człowiek, który remontuje swoje mieszkanie, spotka się z pojęciem montażu instalacji. Aby wszystkie urządzenia w twoim domu działały bez żadnego trudu, należy zadbać o łączenie i „zgrzewanie” elementów instalacji, które jest rodzajem technologii trwałego łączenia różnych części, wykonanych zarówno z metalu jak i z tworzyw sztucznych. Złączenie wszystkich elementów za pomocą zgrzewanych elementów daje wyjątkową szczelność oraz wytrzymałość mechaniczną instalacji.

kolano zgrzewane SIGMA LI

Kolano zgrzewane SIGMA-LI

Ważnym elementem w budowie instalacji jest kolano zgrzewane z polipropylenu. Łączy one rury PP pod kątem 90 stopni. Kolano posiada wiele właściwości. Przede wszystkim idealnie nadaje się do instalacji wodociągowych, ale również do ciśnieniowych zimnej jak i ciepłej wody, oraz do instalacji ogrzewania, co sprawia, że musisz wejść w posiadanie tego elementu. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Kolana zgrzewanego, jest to, że jest ono odporne na korozję oraz na wysoką temperaturę. Aby cały proces wyszedł po naszej myśli, kształtki PP zgrzewamy mufowo z rurą. Jeśli chcesz kupić produkt niezawodny z gwarancją długoletniej bezawaryjności, wybierz kolano zgrzewane SIGMA-LI. Firma SIGMA-LI posiada swój własny system PP-R Classic, w którego skład wchodzą elementy tworzące instalacje zgrzewane, są to m.in.

  • Kształtki PP-R i złączki PP-R z gwintami
  • Rury jednorodne
  • Rury stabilizowane aluminium
  • Rury stabilizowane włóknem szklanym
  • Narzędzia

Dbamy przede wszystkim o wysoką jakość produktu, który cieszy swoim użytkiem klienta na długie lata. Wszystkie części są wykonane z mocnego materiału, który zostanie z tobą przez lata.


Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-17:00

Znajdziesz nas:
os. Bohaterów Września 39, 31-621 Kraków obok banku PKO
tel: 570 860 336
e-mail: sklep@stanley-fib.pl