Płytka montażowa do podejść do baterii

Dobrze działająca instalacja wodna to nie tylko prawidłowo zamontowane rury, ale też elementy łączące, takie jak płytki montażowe.

płytka montażowa do baterii

Płytka montażowa do baterii KAN-THERM

Płytka montażowa do baterii KAN-THERM Press to niezbędny element dla każdego fachowca chcącego profesjonalnie zamontować baterię. Dzięki jej użyciu można uzyskać rządny rozstaw dla armatury wodociągowej. Jest to produkt praktyczny również ze względu na sztuczny, tworzywowy materiał, z którego jest zrobiony.

Część, jaką jest płytka montażowa do podejść do baterii osadzona, świetnie sprawdzi się w różnych instalacjach do przesyłu zimnej i ciepłej wody. Dotyczy to zarówno wody użytkowej, jak i centralnego ogrzewania.

system kan therm

Zachowanie właściwego ustawienia wszystkich elementów dzięki płytce montażowej

Płytka montażowa do baterii to nieodzowna część składowa prawidłowego zamocowania kolanek przyłączeniowych pod baterię. Dzięki niej możliwe jest zachowanie właściwego ustawienia wszystkich elementów, ponieważ nie pozwala ona zmienić ani pozycji przyłączy, ani ich rozstawu. Zastosowanie odpowiednio dobranej płytki jest bardzo ważne, ponieważ tolerancja nowych baterii na gwincie nie jest duża. To właśnie płytka montażowa pozwala na zamocowanie równolegle podejść do baterii na ścianie czy to baterii umywalkowej, wannowej, czy prysznicowej, czy zlewozmywaka. Poza montażem na ścianie płytka montażowa do baterii może być umiejscowiona w bruzdach ściennych. Ważne, alby pamiętać, że wyjątkiem jest sucha zabudowa, do której płytka montażowa nie może być stosowana.

Płytka KAN-THERM Press to produkt wysokiej jakości, niezawodne łączenie instalacji wodociągowej oraz oszczędność czasu.


Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-17:00

Znajdziesz nas:
os. Bohaterów Września 39, 31-621 Kraków obok banku PKO
tel: 570 860 336
e-mail: sklep@stanley-fib.pl