Tuleja zaciskowa TECE

Tuleja zaciskowa TECE

Tuleje zaciskowe to jedne z najważniejszych elementów przytrzymujących. Są one pewnego rodzaju uchwytem, który stanowi kołnierz wokół utrzymywanego przedmiotu wytwarzając jednocześnie wokół niego dużą siłę zaciskową. Właśnie dlatego jakość tej części jest niezwykle istotna. Z pomocą i niezawodnością przychodzi tuleja zaciskowa tece, której jakość jest niewątpliwie największą zaletą.

TECE tuleja pierścionek 16mm mosiądz

Ponieważ tuleja zaciskowa to tuleja mająca otwór przelotowy (i stożkową stronę zewnętrzną) istotne są materiały, z których jest wykonana. Tuleja zaciskowa TECE 16 mm wykonana jest z mosiądzu, co gwarantuje wysoką trwałość i odporność produktu. Alternatywne do tulei mosiężnych czy stalowych są tuleje gumowo – stalowe, jednak nie mają one tak szerokiego zastosowania.

Oferowana przez nas tuleja zaciskowa ma estetyczny wygląd, złoty kolor, nadaje się do wykorzystania w każdej przestrzeni i warunkach. Polecamy ten produkt do użytku zarówno profesjonalnego jak i domowego. Świetnie sprawdzi się w obydwu z tych zastosowań.


Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-17:00

Znajdziesz nas:
os. Bohaterów Września 39, 31-621 Kraków obok banku PKO
tel: 570 860 336
e-mail: sklep@stanley-fib.pl