Usługi instalacyjne – Kraków

Firma instalatorska

Jeżeli szukacie Państwo firmy instalatorskiej w Krakowie która na terenie Krakowa i okolic świadczy usługi z zakresu budowy, przebudowy lub remontu instalacji sanitarnych to dobrze trafiliście. Z pewnością znajdziemy dla Was najlepsze rozwiązanie. W naszej firmie zatrudniamy wielu fachowców z długoletnim doświadczeniem.

Oferujemy usługi z zakresu projektowania, kosztorysowania i wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, gazowych i p.poż. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy, przebudowy lub remontu wszelkich instalacji sanitarnych.

Bezpieczeństwo domów i mieszkań

Sprawna instalacja kanalizacyjna to bezpieczeństwo państwa domów i mieszkań przed bardzo przykrymi skutkami zalania. Zastosowanie nowych rozwiązań materiałowych i technicznych pozwala do minimum ograniczyć takie ryzyko. Centralne ogrzewanie to komfort, oszczędność i bezpieczeństwo pożarowe. Likwidacja indywidualnych piecyków gazowych w budynkach wielorodzinnych i podłączanie się do centralnej ciepłej wody użytkowej to przede wszystkim brak zagrożenia zaczadzenia ale i wygoda. Znika konieczność corocznego serwisowania pieców i napraw. Szczelna i dobrze wykonana instalacja gazowa to z kolei brak groźby wybuchu. Instalacja przeciw pożarowa (p.poż.) co raz częściej jest stawiana przez Państwową Straż Pożarną jako wymóg którego spełnienie stanowi o bezpieczeństwie naszego życia.

Nasze doświadczenie w wykonywaniu usług instalacyjnych

Od 2016 roku nasza firma wykonała szereg usług instalacyjnych dla wielu spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot oraz prywatnych inwestorów na terenie Krakowa i okolic. Dzięki solidnej i ciężkiej pracy dotychczasowe inwestycje zostały zrealizowane na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby wywiązać się z umówionych terminów.
Stawiamy na rzetelność, terminowość i zadowolenie klientów ponieważ te aspekty są dla nas najważniejsze.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00
Kontakt: 733 966 922  lub mailowo biuro@stanley-fib.pl

    Lub wyślij do nas wiadomość:
    Wysyłająć wiadomość zgadzasz się na kontakt mailowy przez naszych pracowników w sprawie wysłanego tematu.