Czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur w Krakowie

Firma STANLEY FIB od początku swojego istnienia zajmuje się na terenie Krakowa i okolic kompleksowymi usługami w zakresie usuwania awarii, konserwacją oraz czyszczenia instalacji kanalizacyjnych metodą mechaniczną, hydrodynamiczną i chemiczną. Czyszczenie kanalizacji polega na usuwaniu z instalacji kanalizacyjnych wszelkiego rodzaju odkładających się osadów, zatorów lub zanieczyszczeń. Regularne i profesjonalne czyszczenie kanalizacji eliminuje ryzyko wystąpienia awarii, zalań, zanieczyszczeń pomieszczeń. Czyszczenie kanalizacji zalecane jest przynajmniej raz w roku, a w specyficznych okolicznościach nawet dwa razy do roku.

Zabezpieczenie rur w domach i mieszkaniach przed zalaniem

Sprawna instalacja kanalizacyjna to bezpieczeństwo państwa biur, domów i mieszkań przed bardzo przykrymi skutkami zalania. Zastosowanie nowych rozwiązań materiałowych i technicznych pozwala do minimum ograniczyć takie ryzyko.

Okresowe czyszczenie kanalizacji

Okresowe czyszczenie kanalizacji pozwala na utrzymanie instalacji w należytym stanie przez cały okres jej użytkowania. Zapobiega ono osadzaniu się różnych osadów na jej ścianach. Nie dochodzi wtedy do samoistnych zatkań i nie zachodzi konieczność awaryjnego udrażniania rur. Wykonujemy elektromechaniczne czyszczenie pionów w budynkach niskich i wysokich oraz hydrodynamiczne  czyszczenie poziomów kanalizacji bytowej i opadowej w Krakowie i okolicach.
Przed przystąpieniem do czyszczenia instalacji kanalizacyjnej wykonujemy jej monitoring.

Nagrany film pozwala zaprezentować Państwu stan rur a nam ułatwia lokalizację awarii. Po wykonaniu usługi otrzymujecie Państwo płytkę CD z nagraniem.

pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-16:00
Kontakt: 733 966 922 lub mailowo biuro@stanley-fib.pl

    Lub wyślij do nas wiadomość:
    Wysyłająć wiadomość zgadzasz się na kontakt mailowy przez naszych pracowników w sprawie wysłanego tematu.